ES PROJEKTAI

Tarabildos įmonėje „Armedika” pradedamas vykdyti projektas „Aplinkai palankaus produkto diegimas A.Tarabildos „Armedikos“ įmonėje”.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva lėšomis“.

Projektas Nr. 05-001-01-04-02 skirtas skatinti įmones pereiti link neutralios klimatui ekonomikos bei skatinti aplinkai palankių produktų arba technologijų sukūrimą ir (ar) diegimą. Projekto metu planuojama įsigyti  inovatyvios odontologinės įrangos komplektą, kuris leis įgyvendinti aplinkai palankių produktų ir technologijų diegimą atliekant pilną odontologinę diagnostiką 3D tomografu ir inovatyvų gydymą naudojant odontologinį mikroskopą.

Projekto tikslas – skatinti įmones perėjimui prie aplinkai palankių produktų arba technologijų, taip prisidedant prie neutralios klimatui ekonomikos. Taip pat, šio projekto tikslas yra skatinti inovacijas, ypač žaliųjų inovacijų plėtrą ir spartuolių ekosistemos plėtrą, siekiant sukurti naujus aplinkai draugiškus produktus ir technologijas.

Bendra projekto vertė – 45 081,57 EUR.

Projektui skirtas finansavimas – 64 586,78 EUR.

Projekto vykdymo pradžia – 2023-07-19

Projekto vykdymo pabaiga – 2024-07-19

A.Tarabildos įmonėje “Armedika” vykdomas projektas pagal Europos Sąjungos fondų priemonę  „e-komercijos modelio diegimas“.

Įmonė “Armedika” planuoja savo sukurtų maisto papildų ir medicinos/farmacijos marketingo paslaugų (medicinos atstovų paieška ir atranka, gamintojo produktų registracija ir įvedimas į rinkas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ir kitos marketingo paslaugos susijusios su gamintojų produktais ir paslaugomis) pardavimus per naują sukurtą elektroninės prekybos platformą, tai programinė įranga, leidžianti vykdyti įmonės:

– sukurtų maisto papildų internetinius pardavimus savitarnos platformoje;
– medicinos/farmacijos paslaugų, internetinius pardavimus savitarnos platformoje: farmacijos gamintojui bus siūlomos medicinos atstovų paslaugos darbui su jų produktais ir paslaugomis, siūlomos produktų (vaistų, maisto papildų, medicinos priemonių, kosmetikos ir maisto) įvedimo į Lietuvos rinką ir į konkrečius pardavimo kanalus (pvz. vaistinių tinklai) paslaugos, įvairių medicinos/farmacijos marketingo planų sukūrimo paslaugos;
– nuotolinio savitarnos kanalo farmacijos medicinos/gamintojams sukūrimas Lietuvoje registruojant Lietuvos rinkoje vaistus, maisto papildus, medicinos priemones, kosmetiką ir maistą;

Bus diegiama su originalaus dizaino klientų nuotolinė savitarnos sprendimų programa – informacinėmis technologijomis paremti sprendimai, skirti klientams savarankiškai užsisakyti pačios įmonės pagamintą produkciją ir paslaugas ir už jas susimokėti, pardavimo informacijai valdyti planuojama panaudoti dirbtinį intelektą, programa pačios “Armedikos” pagamintos produkcijos ir paslaugų pristatymui ir tiekimui (teikimui) sekti, susijusiems dokumentams rengti ir saugoti, problemų sprendimo savitarnai ir kitoms savitarnos operacijoms atlikti.

Bendra projekto vertė – 43 395 EUR.

Projektui skirtas finansavimas – 32 546,25 EUR.

Projekto vykdymo pradžia – 2022-02-11.

Projekto vykdymo pabaiga – 2023-02-11.

 
Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.